Інтегроване заняття з англійської мови для старшої групи.
In The Zoo
Мета: створити доброзичливу та сприятливу атмосферу для навчання;
повторити раніше вивчені лексичні одиниці – назви тварин, цифри, кольори;
розвивати уяву, фантазію та творчі здібності; розвивати навички аудіювання;
виховувати повагу до культурного надбання країни, мову якої вивчають.
Матеріали: мультимедійна презентація, тематичні малюнки та картки,
матеріали для аплікації.
Хід Заняття
І. Оргмомент
1. Привітання
Hello Song
-
Hello, my dear children!
-
How are you?
2. Сюрпризний момент.
- Дітки, сьогодні у нас незвичайне заняття. Ми з вами
будемо подорожувати. Хто з вас любить подорожувати?
- Відгадайте на чому ж ми будемо подорожувати?
(скласти
пазл з малюнком повітряної кульки)
-
This is a balloon.
-
What colour this balloon?
-
OK, let’s go!
-
Ой, а хто це стукає до нас? Діти, подивіться. Це ж Міккі
Маус, у нього є квитки на нашу кулю. Давайте познайомимось з Міккі. Щоб
отримати квиток, потрібно назвати себе.
-
Hello, my name is… (кожна дитина отримує іменний квиток)
ІІ. Основна частина
1.
Мовленнєва розминка.
Повторення
римівки
Lions and tigers are in the Zoo.
Bears and elephants, zebras too.
Count the monkey two by two.
All the animals are in the Zoo.
2. Дидактична гра “Magic Box”
Вчитель складає у торбинку чи коробочку муляжі тварин,
діти просувають руку і намагаються відгадати яку тваринку вони «спіймали».
Називають за зразком: It is a …(dog)
3.
Музична пауза
Song “What do you see?”
4. Вправа “Sequencing cards”
Вихователь розгортає на столі ватман. Діти разом
приклеюють на нього картинки тварин до пісні “What do
you see?”, у тій послідовності
в якій про них згадуються у пісні. При цьому діти коментують: “This is a rabbit.
It is grey… etc”
5. Вправа “Counting the animals”
-
Діти рахують скільки тваринок приклеїли на ватман.
-
На столах картки з різною кількістю тварин. Діти по
черзі, навмання обирають картку, говорять яка тваринка зображена, рахують і
показують відповідну цифру.
6.
Аплікація “Art and Crafts”
Аплікація з ниток “Fluffy animals”
Вихователь роздає матеріали для аплікації – силуети
різних тварин, клей і по кольору нарізані нитки. Дошкільники «одягають» хутро,
кожен на свою тваринку.
ІІІ.
Заключна частина
1.
Бесіда
-
Діти, Міккі дякує вам за роботу. І ми повертаємось на
нашій кульці до садочка.
-
Яких тваринок ми зустрічали?
-
Що робили?
-
Що вам сподобалось?
Кожна дитина отримує «медаль» за гарну роботу.
2.
Good Bye Song
Комментариев нет:
Отправить комментарий